ApiPollen - Substytut pyłku o wysokich walorach biologicznych

ApiPollen - Substytut pyłku o wysokich walorach biologicznych

Nowy

50,00 zł

Zawiera dużą ilość białka 51%. Jest dobrze zrównoważony pod bez braków i bez nadmiarów), lekkostrawny i łatwo przyswajalny, dobrze tolerowany przez organizm pszczółki, dostosowany do jej potrzeb pod względem zawartości witamin, soli mineralnych, tłuszczów, kwasowości. Zalecenia: Rozwijające się rodziny w okresie koniec zimy- początek wiosny, szczególnie jeżeli już się pojawiły młode a loty zbieraczek nie są wystarczająco wydajne z powodu niekorzystnej pogody lub zbyt małej liczby pszczół zbieraczek. Rozwijające się roje, niezależnie od okresu. Rodziny odbudowujące się po utracie dojrzałej pszczoły (tworzenie nowych rodzin pszczelich, stany toksyczne, naturalne dzielenie się roju). Okresy lub obszary z niewystarczającą ilością pyłku lub pyłkiem jednokwiatowym lub słabej jakości. Pasieki w okresie przygotowania do zimowania (rozwija ciało tłuste).

Skład

Białko sojowe i białko z drożdży 0,5%, witaminy 10%: B1,B2,B6,B12,PP,C,A,D3,E, kompleks minerałów 10%, kwas cytrynowy 0,1%, tłuszcze roślinne 7%, ziołowe olejki esencjonalne 2%, robotyki 0,02%.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Napisz opinię

Accept

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Polityka Prywatności Czytaj